Pora wybudzić się ze snu zimowego!!!

Rok 2018 trwa już w najlepsze, najwyższy więc czas rozpocząć intensywne przygotowania do rundy rewanżowej sezonu 2017/18. Niestety z powodów zawodowych, trener Sebastian Misiewicz nie będzie dłużej prowadził naszej drużyny. Brak czasu, spowodował, że musiał On  zrezygnować z dalszej współpracy. W imieniu zawodników oraz zarządu, pragnę serdecznie podziękować za trud, jaki włożył, aby nasza drużyna osiągała jak najlepsze wyniki. Życzymy powodzenia oraz wielu sukcesów w życiu zawodowym! Wakat na stanowisku trenera,  nie utrzymał się zbyt długo. Od początku obecnej rundy, funkcję trenera Raby przejmuje doskonale wszystkim znany nowy „stary” trener Kamil Król, który kilka sezonów temu prowadził już naszą drużynę, więc doskonale zna naszych zawodników, oraz struktury klubu.  Kamilowi życzymy owocnej współpracy oraz wielu wygranych meczów.  Trening organizacyjny, zaplanowany został na wtorek tj. 16.01 o godz . 19:00 na boisku w Książnicach.

Jako że od ostatnich wyborów minęły już 4 lata, tym samym kadencja naszego zarządu dobiega końca. Zebranie sprawozdawczo – wyborcze, wstępnie zaplanowaliśmy na 3 lub 4 lutego. Dokładną datę oraz godzinę podamy w przeciągu przyszłego tygodnia. Zebranie będzie otwarte, więc każdy może w nim uczestniczyć, podkreślam jednak iż prawo głosu w wyborach będą mieli tylko i wyłącznie CZŁONKOWIE klubu.