Wygrana w trzecim meczu

Raba w trzech meczach zdobyła komplet punktów, bilans bramkowy 7-4.

Derbowybpojedynek zapowiadał się na hit trzeciej kolejki ligi okręgowej. My po dwóch zwycięskich meczach chcieliśmy podtrzymać dobra passę oraz wygrać z drużyną z Sobolowa. Nie udało się w poprzednim sezonie udało się teraz.

Od początku spotkania Raba dominowała na boisku.  Mądrze rozegraliśmy atak pozycyjnym i Kilka razy zaprosiliśmy bramce gości. Zespół z Sobolow ograniczał się do dalekich zagrań na szybkich swoich zawodników. My pierwsza bramkę strzelamy z rzutu karnego, podyktowanym na naszym kapitanie Pieprzyku, który był faulowany w polu karnym. Pewnym egzekutorem stałego fragmentu gry był Kacper Tabor. Druga bramkę strzelamy po bardzo dobrze rozegranej akcji w bocznym sektor i dograniu do wchodzącego Łukasza Filipka.

Na druga połowę nasz zespół wychodzi bardzo skoncentrowany, ale to drużyna Naprzodu rzuca się do odrabiania strat. Rajd lewa strona przeprowadza zawodnik gości i zostaje faulowany w polu karnym. Kapitan gości strzela lecz Bukowiec był blisko żeby obronić ten strzał. Do konca meczu mecz się zaostrza, dużo fauli lecz to my mieliśmy kilka dobrych sytuacji żeby wygrać wyżej.

Dziękujemy licznie zgromadzonej publice i skupiamy się już na kolejnym spotkaniu.