Zadyszka Raby pod koniec rundy

Ostatnie cztery spotkania nie poszły po naszej myśli, tabela na koniec rundy jest bardzo spłaszczona, między ostatnią drużyną a drużyną z miejsca piątego to różnica pięciu punktów.

Mecz z liderem pokazał, że przed nami jeszcze bardzo dużo pracy, do przerwy byliśmy równorzędnym przeciwnikiem, niestety to co się stało po przerwie będzie się nam śnić do końca życia.

Rylovia Rylowa – Raba Książnice 7:0(1:0)

Spotkanie z ostatnią drużyną w tabeli pokazało jak Raba gra nie równo w lidze, nasz zespół zagrał jeden z najsłabszych meczy w rundzie jesiennej.

Raba Książnice – Arkadia Olszyny 1:3(1:1)

Kolejny mecz z drużyną z dolnej części tabeli pokazał nam, że bez dobrej skuteczności nie da się wygra meczu.

Raba Książnice – Pagen Gnojnik 0:1

Ostatni mecz rundy i wyjazd do Dębna, gdzie nasza drużyna zagrała niezłe spotkanie, niestety czego zabrakło? Skuteczności oraz doświadczenia w ostatnich minutach meczu.

Orzeł Dębno – Raba Książnice 2:1(0:1)

Ostatni mecz w tym roku to mecz pucharowy z zespołem Trzciany, który odbędzie się 24 listopada w Rdzawie o godzinie 13:00. W ostatnich starciach z tą drużną zawsze było ciekawie, zobaczymy jak będzie tym razem. Na zwycięzców tego meczu już czeka czwartoligowy GKS Drwinia.