BREAKING NEWS

Przed rozpoczęciem sezonu Raba Książnice chcąc walczyć o coś więcej niż bycie ligowym średniakiem postanowiła poszerzyć swoją kadrę o kilku wartościowych i perspektywicznych zawodników.

Pierwszym nowym nabytkiem jest Kacper Jarecki z rocznika 2003. Swoją piłkarską karierę zaczynał w Akademii Pogórze Gdów, następnie występował w Górniku Wieliczka, a ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w Zielonych Niegowić. Od tego sezonu na zasadzie transferu definitywnego będzie reprezentował barwy LKS Raba.

Kolejną nową twarzą w naszym zespole jest Gabriel Rajca z rocznika 1999. Jest on wychowankiem Szreniawy Nowy Wiśnicz, gdzie występował nieprzerwanie przez 8 lat reprezentując ich barwy. On również dołączył do naszego klubu na zasadzie transferu definitywnego.

Transferem last minute przed pucharem polski jest trzeci zawodnik, który zdecydował się reprezentować barwy Raby w tym sezonie. A jest nim dobrze znany naszym kibicom Łukasz Filipek, który miał już okazję reprezentować nasz klub i to dwukrotnie. Zawodnik ten został uznany w sezonie 2019/ 2020 przez portal PlayMaker.pro największym talentem w naszej okręgówce. Został on pozyskany na zasadzie wypożycznia z LKS Śledziejowice z opcją wykupu.

Do końca sierpnia jest jeszcze sporo czasu i niebawem będziemy informować o ewentualnych kolejnych transferach, które są w planach trenera i klubu. Nowym zawodnikom życzymy przede wszystkim dużo zdrowia, godnego reprezentowania naszych barw i wielu wspaniałych chwil w naszym klubie.

Rozpocznij rozmowę

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*