Remis na początek

Mecz rozgrywany był o 13:30.. dla obu ekip warunki pogodowe były bardziej do plażowania niż rozgrywania meczu
. Lepiej w mecz weszli gospodarze  bo tuż po pierwszym gwizdku, pierwsze podanie celnie spożytkował wykorzystał napastnik gospodarzy.Raba doprowadzili do wyrównania z rzutu karnego bramkę zdobył Kacper Tabor. Chwilę później druga żółta kartkę zobaczył obrońca gospodarzy i od 40min gramy o jednego zawodnika więcej.Drugą w tym meczu bramkę zdobywa Kacper bezpośrednio z rzutu wolnego ten fakt uśpił nasza obronę i wciągu 5 min tracimy dwie bramki i na przerwę schodzimy ze stratą jednej bramki.Po przerwie Raba ruszyła  do zdecydowanych ataków i w 50 min wynik meczu ustala Kamil Tabor. Mimo dogodnych sytuacji wynik już nie uległ zmianie.

Skład: A. Turakiewicz – M. Konieczny, K. Owsianka, M. Daniel, P. Włodek – K. Klejdysz, K. Tabor, B. Pieprzyk, K. Tabor, Ł. Filipek – M. Klejdysz
Dodatkowo zagrali: S. Szostak, D. Golec, M. Ślusarczyk

Wszystkich kibiców zapraszamy już w środę na mecz pucharowy przeciwnikiem  kolejny raz w tym roku będzie GKS Drwinia . W poprzedniej edycji pucharu mecz pomiędzy naszymi drużynami był zarazem ostatni meczem przed zawieszeniem rozgrywek. Spotkanie odbędzie się już w najbliższą środę o godzinie 18:00 na stadionie w Książnicach.