Kryzys …….

Dzisiejszego popołudnia udaliśmy się na mecz do Jadownik zmierzyć się z miejscową Jadowniczanką.
Po dwóch porażkach z rzędu mobilizacja była duża i pierwsze 12 minut meczu to pokazało, gdy nasza drużyna posiadała inicjatywę nad rywalem, jednak nie przekładało się to na okazję. Aż nadeszła 13 minuta i jedno prostopadłe podanie dało gospodarzom bramkę, sam na sam z Turkiewiczem wyszedł Gałka T i pewnym strzałem otworzył wynik spotkania. Kolejna akcja w 16 minucie to kopia pierwszej bramki, lecz tym razem Arek był Górą. Kolejne minuty to ataki naszej drużyny aż do 30 minuty, gdy gospodarze w ciągu 6 minut strzelają nam kolejne 3 bramki identyczne do pierwszej bramki i do przerwy schodzimy z wynikiem 4:0 dla gospodarzy.
Druga połowa zaczyna się od naszych ataków i w ciągu 2 minut trafiamy najpierw w słupek Leśniaka w 50 min i minutę później w poprzeczkę trafia Filipek. Co nie udało się tej dwójce to udało się Owsiance, który fantastycznym strzałem z dystansu strzelił bramkę kontaktową w 53 minucie. Niestety kilka minut później kopia akcji z 1 połowy w wykonaniu gospodarzy przynosi im bramkę na 5:1 i podcina nam skrzydła. Ostatnia bramka to dośrodkowanie Filipka w 71 min i bramka Koniecznego z głowy, która ustala wynik 5:2 dla gospodarzy i niestety 3 kolejny mecz przegrywamy na własne życzenie.
Kolejna szansa na przerwanie złej passy za tydzień w sobotę, gdzie w roli gospodarza podejmiemy drużynę Strażaka Mokrzyska.