Tabela i wyniki Klasa Okręgowa

Aktualny terminarz dostępny na stronie Podokręgu Piłki Nożnej w Bochni

Poz   Zespół M Z R P PWM Gole-/+ Pkt Ostatnie 5
1 RYLOVIA RYLOWA 13 9 3 2 0.808 39+29 30       
2 NAPRZÓD SOBOLÓW 12 7 2 3 0.667 26+10 23       
3 LUKS RADŁOVIA RADŁÓW 13 7 1 4 0.577 26+10 22       
4 STRAŻAK MOKRZYSKA 12 5 5 2 0.625 18+8 20       
5 JADOWNICZANKA JADOWNIKI 13 6 0 7 0.462 31+3 18       
6 ORZEŁ DĘBNO 13 5 2 6 0.462 21-2 17       
7 RABA KSIĄŻNICE 13 5 1 7 0.423 24-7 16       
8 OLIMPIA KĄTY 13 5 1 7 0.423 27-8 16       
9 SOKÓŁ MASZKIENICE 12 5 1 6 0.458 27-10 16       
10 Sokół Borzęcin 12 4 3 5 0.458 17-2 15       
11 ARKADIA OLSZYNY 11 4 2 5 0.455 20-2 14       
12 PAGEN GNOJNIK 12 4 2 6 0.417 11-20 14       
13 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 12 3 4 5 0.417 9-3 13       
14 OLIMPIA BUCZE 13 4 1 8 0.346 24-6 13       

Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
1 RYLOVIA RYLOWA - 0:1 1:0 2:1 3:2 1:1 7:0 5:0 -:- 1:1 3:1 7:0 1:1 4:1
2 NAPRZÓD SOBOLÓW 1:0 - 3:1 1:3 0:3 2:0 1:2 3:0 1:1 -:- 2:2 7:1 3:2 2:1
3 LUKS RADŁOVIA RADŁÓW 0:1 1:3 - 2:1 2:0 6:0 3:1 2:1 3:4 3:1 0:1 1:2 0:0 3:1
4 STRAŻAK MOKRZYSKA 1:2 3:1 1:2 - 5:0 1:1 2:2 1:1 -:- 1:0 1:0 0:0 0:0 2:1
5 JADOWNICZANKA JADOWNIKI 2:3 3:0 0:2 0:5 - 1:2 5:3 9:1 2:5 0:2 1:3 3:0 2:1 3:1
6 ORZEŁ DĘBNO 1:1 0:2 0:6 1:1 2:1 - 2:1 3:1 5:0 0:1 3:2 2:3 0:1 2:3
7 RABA KSIĄŻNICE 0:7 2:1 1:3 2:2 3:5 1:2 - 4:3 6:1 3:2 1:3 0:1 0:1 1:0
8 OLIMPIA KĄTY 0:5 0:3 1:2 1:1 1:9 1:3 3:4 - 2:4 3:1 3:2 3:0 2:1 7:0
9 SOKÓŁ MASZKIENICE -:- 1:1 4:3 -:- 5:2 0:5 1:6 4:2 - 3:2 2:4 3:4 2:0 1:4
10 Sokół Borzęcin 1:1 -:- 1:3 0:1 2:0 1:0 2:3 1:3 2:3 - 1:1 1:0 2:1 3:3
11 ARKADIA OLSZYNY 1:3 2:2 1:0 0:1 3:1 2:3 3:1 2:3 4:2 1:1 - -:- -:- 1:5
12 PAGEN GNOJNIK 0:7 1:7 2:1 0:0 0:3 3:2 1:0 0:3 4:3 0:1 -:- - 0:0 0:4
13 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 1:1 2:3 0:0 0:0 1:2 1:0 1:0 1:2 0:2 1:2 -:- 0:0 - 1:0
14 OLIMPIA BUCZE 1:4 1:2 1:3 1:2 1:3 3:2 0:1 0:7 4:1 3:3 5:1 4:0 0:1 -
Mecz Wynik
17/08/2019 16:00
PAGEN GNOJNIK ORZEŁ DĘBNO

3 - 2

17/08/2019 17:00 Książnice
RABA KSIĄŻNICE OLIMPIA KĄTY

4 - 3

17/08/2019 17:00
STRAŻAK MOKRZYSKA JADOWNICZANKA JADOWNIKI

5 - 0

18/08/2019 12:00
RYLOVIA RYLOWA OLIMPIA BUCZE

4 - 1

18/08/2019 17:00
SOKÓŁ MASZKIENICE RYLOVIA RYLOWA

-:-

Anulowany

18/08/2019 17:00
SOKÓŁ MASZKIENICE LUKS RADŁOVIA RADŁÓW

4 - 3

18/08/2019 17:00
SOKÓŁ MASZKIENICE LUKS RADŁOVIA RADŁÓW

-:-

Anulowany

1 2