Tabela i wyniki Klasa Okręgowa

Aktualny terminarz dostępny na stronie Podokręgu Piłki Nożnej w Bochni

Poz   Zespół M Z R P PWM Gole-/+ Pkt Ostatnie 5
1 RYLOVIA RYLOWA 10 6 2 2 0.7 20+8 20       
2 NAPRZÓD SOBOLÓW 8 6 1 1 0.813 21+14 19       
3 RABA KSIĄŻNICE 9 5 1 3 0.611 22+4 16       
4 LUKS RADŁOVIA RADŁÓW 8 5 0 3 0.625 21+10 15       
5 STRAŻAK MOKRZYSKA 8 3 4 1 0.625 11+6 13       
6 JADOWNICZANKA JADOWNIKI 9 4 0 5 0.444 25+3 12       
7 OLIMPIA KĄTY 9 4 0 5 0.444 21-3 12       
8 SOKÓŁ MASZKIENICE 8 4 0 4 0.5 21-4 12       
9 PAGEN GNOJNIK 9 3 2 4 0.444 10-13 11       
10 ORZEŁ DĘBNO 9 3 1 5 0.389 13-7 10       
11 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 8 2 3 3 0.438 5-2 9       
12 OLIMPIA BUCZE 9 3 0 6 0.333 16-7 9       
13 Sokół Borzęcin 8 2 2 4 0.375 11-2 8       
14 ARKADIA OLSZYNY 8 1 2 5 0.25 13-7 5       

Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
1 RYLOVIA RYLOWA - 0:1 -:- 1:0 2:1 3:2 -:- -:- -:- -:- 1:1 4:1 1:1 3:1
2 NAPRZÓD SOBOLÓW 1:0 - 1:2 -:- -:- -:- 3:0 -:- 7:1 2:0 -:- 2:1 -:- 2:2
3 RABA KSIĄŻNICE -:- 2:1 - 1:3 2:2 3:5 4:3 6:1 -:- -:- 0:1 1:0 3:2 -:-
4 LUKS RADŁOVIA RADŁÓW 0:1 -:- 3:1 - -:- -:- 2:1 3:4 1:2 6:0 -:- 3:1 3:1 -:-
5 STRAŻAK MOKRZYSKA 1:2 -:- 2:2 -:- - 5:0 -:- -:- 0:0 1:1 0:0 -:- 1:0 1:0
6 JADOWNICZANKA JADOWNIKI 2:3 -:- 5:3 -:- 0:5 - 9:1 2:5 3:0 1:2 -:- 3:1 0:2 -:-
7 OLIMPIA KĄTY -:- 0:3 3:4 1:2 -:- 1:9 - -:- 3:0 1:3 2:1 7:0 -:- 3:2
8 SOKÓŁ MASZKIENICE -:- -:- 1:6 4:3 -:- 5:2 -:- - 3:4 -:- 2:0 -:- 3:2 2:4
9 PAGEN GNOJNIK -:- 1:7 -:- 2:1 0:0 0:3 0:3 4:3 - 3:2 0:0 0:4 -:- -:-
10 ORZEŁ DĘBNO -:- 0:2 -:- 0:6 1:1 2:1 3:1 -:- 2:3 - 0:1 2:3 -:- 3:2
11 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 1:1 -:- 1:0 -:- 0:0 -:- 1:2 0:2 0:0 1:0 - -:- 1:2 -:-
12 OLIMPIA BUCZE 1:4 1:2 0:1 1:3 -:- 1:3 0:7 -:- 4:0 3:2 -:- - -:- 5:1
13 Sokół Borzęcin 1:1 -:- 2:3 1:3 0:1 2:0 -:- 2:3 -:- -:- 2:1 -:- - 1:1
14 ARKADIA OLSZYNY 1:3 2:2 -:- -:- 0:1 -:- 2:3 4:2 -:- 2:3 -:- 1:5 1:1 -
Mecz Wynik
19/10/2019 15:00
JADOWNICZANKA JADOWNIKI NAPRZÓD SOBOLÓW

-:-

19/10/2019 15:00
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz OLIMPIA BUCZE

-:-

19/10/2019 15:00
STRAŻAK MOKRZYSKA OLIMPIA KĄTY

-:-

19/10/2019 15:00
SOKÓŁ MASZKIENICE PAGEN GNOJNIK

-:-

20/10/2019 12:00
RYLOVIA RYLOWA RABA KSIĄŻNICE

-:-

20/10/2019 14:00
ARKADIA OLSZYNY LUKS RADŁOVIA RADŁÓW

-:-

20/10/2019 14:00
SOKÓŁ MASZKIENICE ORZEŁ DĘBNO

-:-

1 2