Tabela i wyniki Klasa Okręgowa

Aktualny terminarz dostępny na stronie Podokręgu Piłki Nożnej w Bochni

Poz   Zespół M Z R P PWM Gole-/+ Pkt Ostatnie 5
1 ORZEŁ DĘBNO 13 8 4 1 0.769 31+20 28       
2 OLIMPIA KĄTY 13 8 2 3 0.692 38+10 26       
3 ARKADIA OLSZYNY 13 8 1 4 0.654 47+26 25       
4 NAPRZÓD SOBOLÓW 13 7 3 3 0.654 28+3 24       
5 RYLOVIA RYLOWA 13 6 5 2 0.654 29+14 23       
6 STRAŻAK MOKRZYSKA 13 7 2 4 0.615 23+3 23       
7 JADOWNICZANKA JADOWNIKI 13 6 2 5 0.538 26+4 20       
8 LUKS RADŁOVIA RADŁÓW 13 5 2 6 0.462 26-4 17       
9 SOKÓŁ MASZKIENICE 13 4 2 7 0.385 33-2 14       
10 OLIMPIA BUCZE 13 3 5 5 0.423 14-5 14       
11 GOSIR -NOVI RZEZAWIANKA 13 4 2 7 0.385 23-16 14       
12 PAGEN GNOJNIK 13 4 1 8 0.346 31-7 13       
13 RABA KSIĄŻNICE 13 2 3 8 0.269 25-12 9       
14 TARNAVIA TARNAWA 13 1 2 10 0.154 21-34 5       

Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
1 ORZEŁ DĘBNO - 1:1 3:1 1:1 1:1 0:1 2:1 4:1 1:1 3:0 5:0 2:1 5:1 3:1
2 OLIMPIA KĄTY 1:1 - 5:2 4:0 2:1 1:4 2:0 2:3 4:3 1:1 4:2 2:8 4:2 6:1
3 ARKADIA OLSZYNY 1:3 2:5 - 2:2 3:0 1:3 2:1 2:1 6:0 1:3 7:0 8:0 5:2 7:1
4 NAPRZÓD SOBOLÓW 1:1 0:4 2:2 - 1:1 0:1 5:2 3:1 2:0 0:3 4:3 5:4 2:1 3:2
5 RYLOVIA RYLOWA 1:1 1:2 0:3 1:1 - 1:0 1:1 3:1 2:2 1:0 5:0 5:1 2:2 6:1
6 STRAŻAK MOKRZYSKA 1:0 4:1 3:1 1:0 0:1 - 5:1 1:3 3:2 0:0 0:0 1:2 0:7 4:2
7 JADOWNICZANKA JADOWNIKI 1:2 0:2 1:2 2:5 1:1 1:5 - 2:0 3:2 5:1 1:1 1:0 5:1 3:0
8 LUKS RADŁOVIA RADŁÓW 1:4 3:2 1:2 1:3 1:3 3:1 0:2 - 2:6 1:0 6:2 3:1 0:0 4:4
9 SOKÓŁ MASZKIENICE 1:1 3:4 0:6 0:2 2:2 2:3 2:3 6:2 - 0:2 3:2 1:5 5:1 8:2
10 OLIMPIA BUCZE 0:3 1:1 3:1 3:0 0:1 0:0 1:5 0:1 2:0 - 0:3 2:2 2:2 0:0
11 GOSIR -NOVI RZEZAWIANKA 0:5 2:4 0:7 3:4 0:5 0:0 1:1 2:6 2:3 3:0 - 2:1 4:1 4:2
12 PAGEN GNOJNIK 1:2 8:2 0:8 4:5 1:5 2:1 0:1 1:3 5:1 2:2 1:2 - 0:4 6:2
13 RABA KSIĄŻNICE 1:5 2:4 2:5 1:2 2:2 7:0 1:5 0:0 1:5 2:2 1:4 4:0 - 1:3
14 TARNAVIA TARNAWA 1:3 1:6 1:7 2:3 1:6 2:4 0:3 4:4 2:8 0:0 2:4 2:6 3:1 -
Mecz Wynik
11/08/2018 15:00
OLIMPIA KĄTY GOSIR -NOVI RZEZAWIANKA

4 - 2

11/08/2018 17:30
RYLOVIA RYLOWA NAPRZÓD SOBOLÓW

1 - 1

11/08/2018 18:00
STRAŻAK MOKRZYSKA JADOWNICZANKA JADOWNIKI

5 - 1

11/08/2018 18:00
PAGEN GNOJNIK ORZEŁ DĘBNO

1 - 2

12/08/2018 14:00
SOKÓŁ MASZKIENICE OLIMPIA BUCZE

0 - 2

12/08/2018 15:00
RABA KSIĄŻNICE LUKS RADŁOVIA RADŁÓW

0 - 0

12/08/2018 17:00
ARKADIA OLSZYNY TARNAVIA TARNAWA

7 - 1