Tabela i wyniki Klasa Okręgowa

Aktualny terminarz dostępny na stronie Podokręgu Piłki Nożnej w Bochni

Poz   Zespół M Z R P PWM Gole-/+ Pkt Ostatnie 5
1 OLIMPIA KĄTY 24 15 2 7 0.667 62+14 47       
2 RYLOVIA RYLOWA 24 13 7 4 0.688 61+32 46       
3 ORZEŁ DĘBNO 24 13 6 5 0.667 53+27 45       
4 ARKADIA OLSZYNY 24 14 2 8 0.625 70+31 44       
5 NAPRZÓD SOBOLÓW 24 13 3 8 0.604 50+5 42       
6 STRAŻAK MOKRZYSKA 25 12 4 9 0.56 400 40       
7 JADOWNICZANKA JADOWNIKI 24 11 6 7 0.583 59+16 39       
8 LUKS RADŁOVIA RADŁÓW 25 9 6 10 0.48 43-10 33       
9 SOKÓŁ MASZKIENICE 24 10 2 12 0.458 69+13 32       
10 PAGEN GNOJNIK 24 9 4 11 0.458 56+2 31       
11 RABA KSIĄŻNICE 24 8 5 11 0.438 47-10 29       
12 OLIMPIA BUCZE 24 5 7 12 0.354 28-13 22       
13 GOSIR -NOVI RZEZAWIANKA 24 6 3 15 0.313 37-37 21       
14 TARNAVIA TARNAWA 24 1 3 20 0.104 36-70 6       

Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
1 OLIMPIA KĄTY - 2:1 1:1 5:2 4:0 1:4 2:0 2:3 4:3 2:8 4:2 1:1 4:2 6:1
2 RYLOVIA RYLOWA 1:2 - 1:1 0:3 1:1 1:0 1:1 3:1 2:2 5:1 2:2 1:0 5:0 6:1
3 ORZEŁ DĘBNO 1:1 1:1 - 3:1 1:1 0:1 2:1 4:1 1:1 2:1 5:1 3:0 5:0 3:1
4 ARKADIA OLSZYNY 2:5 3:0 1:3 - 2:2 1:3 2:1 2:1 6:0 8:0 5:2 1:3 7:0 7:1
5 NAPRZÓD SOBOLÓW 0:4 1:1 1:1 2:2 - 0:1 5:2 3:1 2:0 5:4 2:1 0:3 4:3 3:2
6 STRAŻAK MOKRZYSKA 4:1 0:1 1:0 3:1 1:0 - 5:1 1:3 3:2 1:2 0:7 0:0 0:0 4:2
7 JADOWNICZANKA JADOWNIKI 0:2 1:1 1:2 1:2 2:5 1:5 - 2:0 3:2 1:0 5:1 5:1 1:1 3:0
8 LUKS RADŁOVIA RADŁÓW 3:2 1:3 1:4 1:2 1:3 3:1 0:2 - 2:6 3:1 0:0 1:0 6:2 4:4
9 SOKÓŁ MASZKIENICE 3:4 2:2 1:1 0:6 0:2 2:3 2:3 6:2 - 1:5 5:1 0:2 3:2 8:2
10 PAGEN GNOJNIK 8:2 1:5 1:2 0:8 4:5 2:1 0:1 1:3 5:1 - 0:4 2:2 1:2 6:2
11 RABA KSIĄŻNICE 2:4 2:2 1:5 2:5 1:2 7:0 1:5 0:0 1:5 4:0 - 2:2 1:4 1:3
12 OLIMPIA BUCZE 1:1 0:1 0:3 3:1 3:0 0:0 1:5 0:1 2:0 2:2 2:2 - 0:3 0:0
13 GOSIR -NOVI RZEZAWIANKA 2:4 0:5 0:5 0:7 3:4 0:0 1:1 2:6 2:3 2:1 4:1 3:0 - 4:2
14 TARNAVIA TARNAWA 1:6 1:6 1:3 1:7 2:3 2:4 0:3 4:4 2:8 2:6 3:1 0:0 2:4 -

Mecz

TARNAVIA TARNAWA NAPRZÓD SOBOLÓW

2 - 3

10. Kolejka

13/10/2018, 15:00