Tabela i wyniki Klasa Okręgowa

Aktualny terminarz dostępny na stronie Podokręgu Piłki Nożnej w Bochni

Poz   Zespół M Z R P PWM Gole-/+ Pkt Ostatnie 5
1 OLIMPIA KĄTY 26 17 2 7 0.692 73+24 53       
2 RYLOVIA RYLOWA 26 14 8 4 0.692 67+37 50       
3 NAPRZÓD SOBOLÓW 26 15 3 8 0.635 57+10 48       
4 ARKADIA OLSZYNY 26 15 2 9 0.615 75+30 47       
5 ORZEŁ DĘBNO 26 13 6 7 0.615 53+21 45       
6 JADOWNICZANKA JADOWNIKI 26 12 6 8 0.577 62+14 42       
7 STRAŻAK MOKRZYSKA 26 12 4 10 0.538 40-5 40       
8 SOKÓŁ MASZKIENICE 26 12 2 12 0.5 78+22 38       
9 LUKS RADŁOVIA RADŁÓW 26 10 6 10 0.5 46-8 36       
10 PAGEN GNOJNIK 26 9 4 13 0.423 600 31       
11 RABA KSIĄŻNICE 26 8 5 13 0.404 50-13 29       
12 OLIMPIA BUCZE 26 7 7 12 0.404 33-10 28       
13 GOSIR -NOVI RZEZAWIANKA 26 6 4 16 0.308 38-41 22       
14 TARNAVIA TARNAWA 26 1 3 22 0.096 37-81 6       

Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
1 OLIMPIA KĄTY - 2:1 4:0 5:2 1:1 2:0 1:4 4:3 2:3 2:8 4:2 1:1 4:2 6:1
2 RYLOVIA RYLOWA 1:2 - 1:1 0:3 1:1 1:1 1:0 2:2 3:1 5:1 2:2 1:0 5:0 6:1
3 NAPRZÓD SOBOLÓW 0:4 1:1 - 2:2 1:1 5:2 0:1 2:0 3:1 5:4 2:1 0:3 4:3 3:2
4 ARKADIA OLSZYNY 2:5 3:0 2:2 - 1:3 2:1 1:3 6:0 2:1 8:0 5:2 1:3 7:0 7:1
5 ORZEŁ DĘBNO 1:1 1:1 1:1 3:1 - 2:1 0:1 1:1 4:1 2:1 5:1 3:0 5:0 3:1
6 JADOWNICZANKA JADOWNIKI 0:2 1:1 2:5 1:2 1:2 - 1:5 3:2 2:0 1:0 5:1 5:1 1:1 3:0
7 STRAŻAK MOKRZYSKA 4:1 0:1 1:0 3:1 1:0 5:1 - 3:2 1:3 1:2 0:7 0:0 0:0 4:2
8 SOKÓŁ MASZKIENICE 3:4 2:2 0:2 0:6 1:1 2:3 2:3 - 6:2 1:5 5:1 0:2 3:2 8:2
9 LUKS RADŁOVIA RADŁÓW 3:2 1:3 1:3 1:2 1:4 0:2 3:1 2:6 - 3:1 0:0 1:0 6:2 4:4
10 PAGEN GNOJNIK 8:2 1:5 4:5 0:8 1:2 0:1 2:1 5:1 1:3 - 0:4 2:2 1:2 6:2
11 RABA KSIĄŻNICE 2:4 2:2 1:2 2:5 1:5 1:5 7:0 1:5 0:0 4:0 - 2:2 1:4 1:3
12 OLIMPIA BUCZE 1:1 0:1 3:0 3:1 0:3 1:5 0:0 2:0 0:1 2:2 2:2 - 0:3 0:0
13 GOSIR -NOVI RZEZAWIANKA 2:4 0:5 3:4 0:7 0:5 1:1 0:0 2:3 2:6 2:1 4:1 3:0 - 4:2
14 TARNAVIA TARNAWA 1:6 1:6 2:3 1:7 1:3 0:3 2:4 2:8 4:4 2:6 3:1 0:0 2:4 -

Mecz

RABA KSIĄŻNICE SOKÓŁ MASZKIENICE

2 - 1

20. Kolejka

05/05/2019, 15:00